سرویس ناحیه شهید مطهری
دومین جلسه طرح پیوند مسجد و مدرسه در ناحیه شهید مطهری (ره)

حجت الاسلام و المسلمین صداقت : اختتامیه جشنواره طرح پیوند مسجد و مدرسه در آینده نزدیک برگزار می گردد

(شنبه ۹ دی ۱۳۹۶) ۱۵:۱۲

دومین جلسه هم اندیشی طرح پیوند مسجد ومدرسه با حضور ائمه جماعات فعال در این طرح برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ناحیه شهید مطهری (ره) مرکز رسیدگی به امور مساجد ، دومین همایش ائمه جماعات مساجد فعال در طرح پیوند مسجد و مدرسه در قالب نشست هم اندیشی روز سه شنبه 5  دی ماه  بعد از نماز مغرب و عشا در محل ناحیه شهید مطهری (ره) برگزار شد .

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین صداقت سرپرست محترم معاونت فرهنگی اجتماعی به بیان اهداف این طرح پرداختند و پایه گذار چنین طرح هایی را مسجد النبی (ص) در صدر اسلام معرفی کردند . ایشان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت هایی که تا کنون صورت گرفته است ، اعلام نمودند اختتامیه جشنواره طرح پیوند مسجد و مدرسه با داوری آثار ارسالی از مساجد مجری طرح در آینده نزدیک برگزار خواهد شد .

در این جلسه که بیش از 40 نفر از ائمه جماعات فعال در این طرح حضور داشتند از معاونین پرورشی مناطق 2،5، 6 و 22 نیز جهت بررسی نقاط قوت و ضعف طرح و موانع موجود در توسعه این طرح دعوت بعمل آمده بود . هریک از حاضرین ضمن بیان مختصری از فعالیت های ابتکاری خود ، انتقادات و پیشنهاداتی را نیز مطرح نمودند . در این جلسه تعدادی از ائمه جماعات مساجد به همراه نیروها و مربیان جوان فرهنگی خود حضور داشتند که ایشان نیز در این خصوص اظهار نظر نمودند . در پایان این جلسه مدیر ناحیه ضمن جمع بندی نظرات مطرح شده ؛ تعدادی پیشنهاد در جهت هر چه بهتر اجرا شدن این طرح ارائه نمودند .

 

تعداد بازدید : ۲,۲۷۶

تازه ترین

ارسال نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


پربازدیدترین